birtakım biyanel ve sinopale hakkında şeyler ve diğerleri, halkın sesi, şeytan tırnağı, kulak memesi, sanatta kasma, performatik götürgeçler, lakinlersiz bir hayat için...

20080912

THE IMPACT OF GRAPHIC DESIGN ON CULTURE kimdir arkadaş?

Son günlerde blogumuzun içinde dolaşan bu şahıs, hümınbiing, bu metafizik varlık beni ürkütmeye başladı arkadaşlar. THE IMPACT OF GRAPHIC DESIGN ON CULTURE yani GRAFİK DİZAYNIN KÜLTÜR ÜZERİNDE SIKIŞTIRILMIŞ HALİ nasıl bir nicktir, nick değil midir yoksa nedir? Net alemlerinde böylesine bir nikle hatun tavlayabiliyor mudur? Yoksa bu şahıs kendini problematik olarak mı görmektedir, bu nasıl kendini bilmezliktir midir anlamadım kuzum..

Şüphelerim bu şahsın Forever Trade Gothic isimli gizemci tarikatın elebaşı olan kişiyle aynı olduğu yönünde. Bloguna kendi hakkında şöyle birşey yazmış arkadaş:

"Hakkımda:

THE IMPACT OF GRAPHIC DESIGN ON CULTURE In today’s Global world, the clear line between visual arts and graphic design is disappearing. Each deal with the mediums of information and define or question the values in life. They both try to survive and define their qualities instead of private sector’s or the brand’s use and abusement in the name of pr or cultural policy. Both graphic design and visual arts are the disciplines in visual communication. In this presentation we would like to show two diffent themes focusing on cultural policy and student works of graphic design in Turkey themed with the iconic font Helvetica. The first topic is about the works of European Cultural Association which are designed, organised or produced for some organizations related with cultural policiy."

hakkında öğrendiğimiz bu fantastik bilgiler umarım kişiliğiyle ilgili kafamızdaki soru işaretlerini bir parça bertaraf eder...

3 yorum:

bluretina dedi ki...

blogger profiline kişisel bilgi olarak brief yazmak sanal dünyanın son trendi olsa gerek. bir sonraki aşama için;

The Impact of Lack of Sex on a Human being.

itinayla tıklayınız.

ayrıca;
http://bloggerfordummies.blogspot.com/

ceren aksungur dedi ki...

The Impact of This Sucker Lİfe on my broken Emo Soul

işte yine bu kalıptan türemiş siber ortamlarda acaip sükse yaratacak bi nik daha. Galiba bir akım başlıyor...

bluretina dedi ki...

the impact of my .... on your ....
boşlukları itinayla doldurunuz.